Wishes in Assamese

Eid wishes for girlfriend in Assamese

‘প্ৰেয়সীৰ বাবে ঈদৰ শুভেচ্ছা’ (Eid wishes for girlfriend in Assamese) কেৱল উৎসৱৰ বতৰত বিনিময় কৰা শব্দতকৈও অধিক; প্ৰেম আৰু সংযোগৰ আন্তৰিক প্ৰকাশ।

এই বিশেষ সময়ত প্ৰেমিকাক ঈদৰ শুভেচ্ছা জনোৱাটোৱে গভীৰ তাৎপৰ্য বহন কৰে।

আপোনাৰ মৰমৰ গভীৰতা তাইক সোঁৱৰাই দিয়াৰ মুহূৰ্ত, তাইক জনাবলৈ যে তাই কেৱল সাধাৰণ দিনতে নহয়, উদযাপনৰ মুহূৰ্ততো তাইক লালন-পালন কৰে।


Eid wishes for girlfriend in Assamese - অসমীয়াত প্ৰেমিকাৰ বাবে ঈদৰ শুভেচ্ছা

Eid wishes for girlfriend in Assamese – প্ৰেমিকাৰ বাবে ঈদৰ শুভেচ্ছাৰ তালিকা

Avoid running websites in Mozilla browser. To share messages on Facebook and LinkedIn, first copy the box contents from the copy icon. Next, click on the Facebook and LinkedIn icon and paste it into the Facebook and LinkedIn Message Box.  

🌙🎉
ঈদৰ মিঠাইৰ সুগন্ধি, আমাৰ প্ৰেমে বতাহ মিঠা আৰু আনন্দৰে ভৰাই তোলক। ঈদ মুবাৰক, মোৰ প্ৰেম
💖🕊️🌹🍰

 

🌙 চন্দ্ৰই যেনেকৈ আকাশক শোভা পায়, মোৰ হৃদয়ে হাহাকাৰ কৰে তোমালৈ, মোৰ প্ৰেম। আমাৰ মৰমৰ উষ্ণতাত আৱৰি ধৰি এই ঈদে আমাক ওচৰলৈ লৈ যাওক। 💖

 

🌟 মোৰ প্ৰিয়, এই আনন্দময় অনুষ্ঠানত হাঁহি, প্ৰেম, আৰু একেলগে থকাৰ অন্তহীন মুহূৰ্তেৰে ভৰা আৰু অধিক স্মৃতি সৃষ্টি কৰাৰ কামনা কৰিলোঁ। ঈদ মুবাৰক! 🕊️

 

🌺 প্ৰতিটো প্ৰাৰ্থনাতে তোমাৰ নামটো ফুচফুচাই কওঁ, আমাৰ প্ৰেম চিৰদিন ফুলি উঠাৰ বাবে আশীৰ্বাদ বিচাৰি। এই ঈদত, আমাক একেলগে বান্ধি ৰখা বন্ধনটো উদযাপন কৰোঁ আহক। 💞

 

🌼 সূৰ্য্য অস্ত যোৱা আৰু তৰাবোৰ জিলিকি উঠাৰ লগে লগে আপোনাৰ আলিংগনত মই সান্ত্বনা পাওঁ, এইটো জানি যে আমাৰ প্ৰেম ঈদৰ উৎসৱৰ দৰেই কালজয়ী। 🌠

 

🎶 ডাৰ্লিং, এই শুভ দিনটোত আমাৰ প্ৰেমৰ সৌন্দৰ্য্য উদযাপন কৰি চন্দ্ৰপথৰ আকাশৰ তলত নাচি যাওঁ। ঈদ মুবাৰক, মোৰ প্ৰিয়! 💫

 

🌹 প্ৰতিটো হৃদস্পন্দনৰ লগে লগে আপোনাক মোৰ কাষত পাই মই নিজকে ধন্য অনুভৱ কৰো। এই ঈদে আমাক সীমাহীন সুখ আৰু চিৰন্তন মৰমৰ বৰষুণ কৰক। 🌟

 

🎉 মোৰ প্ৰেম, জিলিকি থকা চন্দ্ৰৰ তলত আমি মিঠা একোৱেই বিনিময় কৰোঁতে আহক আমি একেলগে, চিৰদিন আৰু সদায় ঈদৰ যাদুক লালন-পালন কৰোঁ। 💖

 

🌠 আনন্দময় ধ্বনি আৰু উৎসৱমুখৰ উল্লাসৰ মাজত তোমাৰ মৰমৰ সুৰেৰে মোৰ হৃদয়খন অনুৰণিত হৈ এই ঈদক সঁচাকৈয়ে বিশেষ কৰি তুলিছে। 🎶

 

🌻 ডাৰ্লিং, ঈদৰ পুৱাৰ ৰ'দৰ দৰে উজ্জ্বল, আজীৱন সুখ আৰু ভক্তিৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দি আমাৰ মৰমৰ জিলিকনিত তিতি যাওঁ। 💓

 

🕌 আমি আমাৰ প্ৰাৰ্থনা আৰু মধুৰ মুহূৰ্ত ভাগ-বতৰা কৰাৰ সময়ত আল্লাহে আমাৰ বন্ধনত মৰম, বুজাবুজি, আৰু অদম্য দায়বদ্ধতাৰে আশীৰ্বাদ কৰক। ঈদ মুবাৰক! 🌟

 

🌈 মোৰ মৰম, ঠিক ঈদৰ উজ্জ্বল ৰংবোৰৰ দৰে, আমাৰ সম্পৰ্কটো পাৰ হৈ যোৱা প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ লগে লগে উজ্জ্বল হৈ উজ্জ্বল হৈ উঠক, আমাৰ জীৱনটো আনন্দ আৰু সম্প্ৰীতিৰে ভৰাই তোলক। 💖

 

🌸 ৰাতিৰ নিস্তব্ধতাত মই আপোনাৰ প্ৰেমত সান্ত্বনা পাওঁ, এইটো জানি যে কোনো দূৰত্বই আমি ভাগ কৰা উষ্ণতা হ্ৰাস কৰিব নোৱাৰে। ঈদ মুবাৰক, মোৰ মৰমৰ! 🌙

 

💝 ডাৰ্লিং, প্ৰতিটো হৃদস্পন্দনৰ লগে লগে আপোনাৰ মৰমৰ উপহাৰৰ বাবে কৃতজ্ঞতা জ্ঞাপন কৰিছো। এই ঈদে আমাক ওচৰলৈ লৈ যাওক, আমাৰ আত্মাক মৰমৰ চিৰন্তন টেপেষ্ট্ৰীত বোৱা হওক। 🌟

 

🕊️ ঈদৰ সাৰমৰ্ম মোৰ প্ৰেম, প্ৰেম, হাঁহি, আৰু অন্তহীন সুখৰ মুহূৰ্তেৰে সজ্জিত ভৱিষ্যতৰ সপোন বোৱা আহক। 💞

 

🌅 এই ধন্য দিনটোত সূৰ্য্য উদয় হোৱাৰ লগে লগে আপোনাৰ দৰে নিৰ্মল আৰু বহুমূলীয়া প্ৰেমেৰে মোক আশীৰ্বাদ দিয়াৰ বাবে সৰ্বশক্তিমানক ধন্যবাদ জনাইছো। ঈদ মুবাৰক, মোৰ প্ৰিয়তম! 🌺

 

🎊 ঈদ উদযাপনত মোৰ হৃদয় আনন্দিত হয়, এইটো জানি যে আপুনি প্ৰতিটো হাঁহিৰ আঁৰৰ কাৰণ, আমি শ্বেয়াৰ কৰা প্ৰতিটো আনন্দৰ মুহূৰ্তৰ আঁৰত। 💖

 

🌟 ঈদৰ উদযাপনৰ হুলস্থুলৰ মাজত মোৰ জীৱনত আপোনাৰ উপস্থিতিৰ বাবে মোৰ চিন্তাবোৰ কৃতজ্ঞতাৰে ভৰি পৰিছে, প্ৰতিটো মুহূৰ্তক যাদুকৰী কৰি তুলিছে। 💫

 

🌹 মোৰ মৰম, এই ঈদ আমাৰ অদম্য দায়বদ্ধতাৰ সাক্ষী হওক, প্ৰেম, হাঁহি, আৰু অন্তহীন আশীৰ্বাদেৰে সজ্জিত ভৱিষ্যতৰ প্ৰতিশ্ৰুতি। 💞

 

🎶 অনন্তকালৰ মাজেৰে অনুৰণন ঘটা সুৰৰ সৃষ্টি কৰি আমাৰ প্ৰেমৰ ছন্দত নৃত্য কৰি ঈদৰ মিঠাৰ সোৱাদ লওঁ আহক। 💖

 

🌠 নিশাৰ আকাশক শোভা বঢ়া প্ৰতিটো নক্ষত্ৰৰ সৈতে মই মোৰ আশীৰ্বাদ গণনা কৰোঁ, এই কথা জানি যে তোমাৰ প্ৰেম মোৰ বিশ্বব্ৰহ্মাণ্ডৰ আটাইতকৈ উজ্জ্বল নক্ষত্ৰমণ্ডল। ঈদ মুবাৰক, মোৰ চিৰন্তন প্ৰেম! 💫

 

🌙 এই ঈদত, নিখুঁত ঈদৰ সাজ-পোছাক বিচাৰি বজাৰত হেৰাই যোৱা সময়ৰ কথা মনত পেলাওঁ আহক। ইয়াত একেলগে আৰু দুঃসাহসিক অভিযান, মোৰ প্ৰিয়! 🎉👗💖

 

🌟 আমি উপহাৰ আৰু হাঁহিৰ আদান-প্ৰদানৰ সময়ত প্ৰতিটো ঈদ আমাৰ প্ৰেমৰ দৰেই ৰঙীন আৰু আনন্দময় কৰি তোলাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিওঁ। ঈদ মুবাৰক, মোৰ প্ৰেয়সী! 🎁🌈💞

 

🌺 ডাৰ্লিং, ঈদৰ মিঠা ট্ৰিটৰ দৰেই তোমাৰ প্ৰেমে মোৰ জীৱনত সোৱাদ যোগ কৰে। ইয়াত একেলগে প্ৰেম আৰু ডেজাৰ্টত লিপ্ত হ'বলৈ! 🍬💖🍰

 

🌼 মনত আছেনে যেতিয়া আমি পৰম্পৰাগত ঈদৰ মিঠাই বনাবলৈ চেষ্টা কৰিছিলো আৰু শেষত আটাৰে ঢাকি থোৱা পাকঘৰ এটা লৈছিলো? ইয়াত অধিক ৰান্ধনীশালৰ দুঃসাহসিক অভিযান আৰু অন্তহীন হাঁহি! 😄🍴🎉

 

🎶 মোৰ প্ৰেম, এই ঈদত আমি আলিংগন আৰু চুমা বিনিময় কৰাৰ সময়ত অন্তহীন আলিংগন আৰু মূৰ্খ মুহূৰ্তৰ প্ৰতিশ্ৰুতিৰে আমাৰ বন্ধনটো ছীল কৰি লওঁ। ঈদ মুবাৰক, মোৰ কাডল বাডী! 🤗💖

 

🌹 প্ৰতিটো ঈদ পাৰ হোৱাৰ লগে লগে তোমাৰ প্ৰতি মোৰ প্ৰেম অধিক শক্তিশালী হৈ উঠে, ঠিক যেনেকৈ বতাহত উৰি থকা সুস্বাদু বিৰিয়ানীৰ সুগন্ধি। ঈদ মুবাৰক, মোৰ চিৰদিনৰ সোৱাদ! 🍛💞

 

🎉 ডাৰ্লিং, এই ঈদটো আমি জটিল হেনা ডিজাইন বনাবলৈ চেষ্টা কৰি হাতত ডুডল লৈ শেষ হোৱা সময়ৰ দৰেই স্মৰণীয় কৰিম বুলি প্ৰতিশ্ৰুতি দিওঁ। 😂🖐️💖

 

🌠 এই ঈদৰ নিশা তৰাবোৰলৈ চাই থাকোঁতে আহক আমি একেলগে প্ৰেম, হাঁহি, আৰু অগণন দুঃসাহসিক অভিযানেৰে ভৰা ভৱিষ্যতৰ সপোন দেখিবলৈ পাওঁ। মোৰ শ্বুটিং ষ্টাৰ ঈদ মুবাৰক! 💫💞

 

🌻 মোৰ প্ৰিয়, ঈদৰ ৰঙীন সজ্জাৰ দৰেই মোৰ জীৱনত তোমাৰ উপস্থিতিয়ে স্পন্দন আৰু আনন্দ যোগ কৰে। ইয়াত আমাৰ প্ৰেমক প্ৰতিটো ৰং উদযাপন কৰিবলৈ! 🎨💖🎉

 

🕌 আমি ধন্য ভৱিষ্যতৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰাৰ সময়ত আমাৰ সম্পৰ্কত মৰম, হাঁহি, বুজাবুজিৰ অন্তহীন মুহূৰ্তৰ বাবেও প্ৰাৰ্থনা কৰোঁ আহক। মোৰ প্ৰাৰ্থনাৰ সহযোগী ঈদ মুবাৰক! 🙏💞

 

🌈 ডাৰ্লিং, এই ঈদ আপোনাৰ হাঁহিৰ দৰেই উজ্জ্বল আৰু উল্লাসিত হওক, আমাৰ হৃদয় সুখেৰে আৰু আমাৰ দিনবোৰ হাঁহিৰে ভৰাই তোলক। ঈদ মুবাৰক, মোৰ ৰ’দ! ☀️💖

 

🌸 এই ঈদটো আমি ঈদৰ উপহাৰৰ বাবে বজাৰ কৰা সময়খিনিৰ দৰেই আনন্দদায়ক কৰি লওঁ, নিখুঁত উপহাৰ বিচাৰি ইজনে সিজনক আউটড’ কৰিবলৈ চেষ্টা কৰোঁ। মোৰ উপহাৰ দিয়া গুৰু ঈদ মুবাৰক! 🎁💞

 

💝 মোৰ প্ৰেম, এই ঈদৰ নিশাৰ চন্দ্ৰৰ পোহৰৰ দৰেই তোমাৰ উপস্থিতিয়ে মোৰ পৃথিৱীখনক উষ্ণতা আৰু সৌন্দৰ্য্যৰে আলোকিত কৰে। ঈদ মুবাৰক, মোৰ চন্দ্ৰৰ ৰশ্মি! 🌙💖

 

🕊️ ডাৰ্লিং, এই ঈদটো যত্ন আৰু মৰমৰ মুহূৰ্তেৰে ভৰি হওক, ঠিক সেই সময়ত যেনেকৈ তুমি তোমাৰ মৰম আৰু চিকেন চুপ লৈ মোক সুস্থ কৰি তুলিছিলা। 🍲🤒💞

 

🌅 এই ধন্য দিনটোত সূৰ্য্য উদয় হোৱাৰ লগে লগে আহকচোন টোষ্ট কৰি লওঁ মৰম, হাঁহি, আৰু লালন-পালন কৰিবলগীয়া অগণন স্মৃতিৰে ভৰা ভৱিষ্যতলৈ। ঈদ মুবাৰক, মোৰ টোষ্টমাষ্টাৰ! 🥂💖

 

🎊 মোৰ প্ৰিয়, ঈদৰ শুভেচ্ছা আৰু হাঁহিৰ আদান-প্ৰদানৰ সময়ত আহক আমিও নিঃচৰ্ত মৰম আৰু অদম্য সমৰ্থনৰ প্ৰতিশ্ৰুতি বিনিময় কৰোঁ। ঈদ মুবাৰক, মোৰ শিল! 🤝💞

 

🌟 এই ঈদটো আমি একেলগে তৰা চাই শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰা সময়খিনিৰ দৰেই যাদুকৰী কৰি লওঁ আহক। ইয়াত আমাৰ সপোনবোৰক বাস্তৱত পৰিণত কৰিবলৈ, মোৰ কামনাবাদী! 🌠💖

 

🌹 ডাৰ্লিং, এই ঈদটো মোৰ বাবে এৰি থৈ যোৱা প্ৰেমৰ টোকাবোৰৰ দৰেই মিঠা আৰু আনন্দদায়ক হওক, মোৰ হৃদয় আনন্দ আৰু কৃতজ্ঞতাৰে ভৰাই তোলক। ঈদ মুবাৰক, মোৰ মধুৰ আত্মা! 📝💞

 

🎶 মোৰ প্ৰেম, আমাৰ প্ৰেমৰ সুন্দৰ চিম্ফনী উদযাপন কৰি এই আনন্দময় অনুষ্ঠানত আমাৰ হৃদয়ৰ ছন্দত নৃত্য কৰোঁ আহক। মোৰ নৃত্যৰ সংগী ঈদ মুবাৰক! 💃💖

 

🌠 আশা আৰু উত্তেজনাৰে ভৱিষ্যতৰ ফালে চাই থাকোঁতে আহক আমি সৃষ্টি কৰা স্মৃতি আৰু আমাক একেলগে বান্ধি ৰখা প্ৰেমক লালন-পালন কৰোঁ। ঈদ মুবাৰক, মোৰ চিৰদিনৰ প্ৰেম! 💞💫

 

🌙 আমাৰ প্ৰেম ঈদৰ চন্দ্ৰৰ দৰে উজ্জ্বল হৈ উজ্জ্বল হৈ উঠক, আনন্দ আৰু একত্ৰিতাৰে আমাৰ পথ আলোকিত কৰক। মোৰ জিলিকি থকা তৰা ঈদ মুবাৰক! 💖🌟🌙

 

🎉 এই ঈদটো আমি পেট বিষোৱালৈকে হাঁহি থকা সময়খিনিৰ দৰেই স্মৰণীয় কৰি লওঁ। অধিক হাঁহি আৰু প্ৰেমৰ বাবে চিয়াৰছ, মোৰ গিগলিং পাৰ্টনাৰ! 😄💞🎉

 

🌸 ডাৰ্লিং, ঈদৰ ফুলি উঠা ফুলৰ দৰে আমাৰ প্ৰেম ফুলি উঠক আৰু ফুলি উঠক, আমাৰ জীৱনটো সৌন্দৰ্য্য আৰু সুগন্ধিৰে ভৰাই তোলক। ঈদ মুবাৰক, মোৰ ফুলি উঠা সৌন্দৰ্য্য! 💐💖

 

🎁 এই বিশেষ দিনটোত আমি উপহাৰ বিনিময় কৰাৰ সময়ত জানি থওক যে আপোনাৰ প্ৰেম মোৰ বাবে পোৱা আটাইতকৈ ডাঙৰ উপহাৰ। ঈদ মুবাৰক, মোৰ বহুমূলীয়া উপহাৰ! 🎁💞

 

🌈 মোৰ মৰম, ঠিক ঈদৰ ৰংবোৰৰ দৰেই আমাৰ সম্পৰ্ক সজীৱ আৰু আশ্চৰ্য্যৰে ভৰা হওক। ইয়াত প্ৰেম আৰু হাঁহিৰ এটা কেলিডস্কোপ! 🌈💖🎉

 

🌟 যিদৰে আমি ধন্য ভৱিষ্যতৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰোঁ, তেনেকৈয়ে আমিও সীমা নজনা প্ৰেমৰ বাবে প্ৰাৰ্থনা কৰোঁ। মোৰ বিশ্বাসী সংগী ঈদ মুবাৰক! 🙏💞

 

🌹 ডাৰ্লিং, আমাৰ জীৱনত আনন্দ আৰু সুখৰ মুহূৰ্ত বোৱা আমাৰ প্ৰেম কাহিনী ঈদৰ পৰম্পৰাৰ দৰেই কালজয়ী হওক। ঈদ মুবাৰক, মোৰ চিৰন্তন প্ৰেম! 💖🕊️🌹

 

🍰 আমাৰ প্ৰেমৰ মিঠাৰ দৰেই ঈদৰ মিঠাত লিপ্ত হওঁ আহক। ইয়াত একেলগে প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ সোৱাদ ল’বলৈ, মোৰ মিঠা আনন্দ! 🍬💞

 

🌅 ঈদৰ ৰাতিপুৱা সূৰ্য্য উদয়ৰ দৰে আমাৰ প্ৰেমে ইজনে সিজনৰ জীৱন উজ্জ্বল কৰি তুলিব আৰু আমাৰ হৃদয় উষ্ণতা আৰু সুখেৰে ভৰাই তোলক। ঈদ মুবাৰক, মোৰ ৰ’দ! ☀️💖

 

🎶 মোৰ প্ৰিয়, আমাৰ মৰমৰ ছন্দত নাচি যাওঁ, আমি ভাগ কৰা সমন্বয়ক উদযাপন কৰোঁ। মোৰ নৃত্য ৰাণী ঈদ মুবাৰক! 💃💞🌟

 

🌠 এই ঈদ আমি একেলগে ভাগ কৰা মুহূৰ্তবোৰৰ দৰেই যাদুকৰী হওক, মৰম, হাঁহি, আৰু অন্তহীন আনন্দৰে ছটিয়াই দিয়া হওক। মোৰ মন্ত্ৰমুগ্ধ ঈদ মুবাৰক! ✨💖

 

🎊 আহকচোন এই ঈদটো আমাৰ একেলগে কৰা দুঃসাহসিক অভিযানৰ দৰেই ৰোমাঞ্চকৰ কৰি তোলোঁ, আচৰিত আৰু সুখৰ স্মৃতিৰে ভৰা। ঈদ মুবাৰক, মোৰ দুঃসাহসিক মনোভাৱ! 🎉💞

 

🌺 ডাৰ্লিং, ঈদৰ মিঠাইৰ সুগন্ধিৰ দৰে আমাৰ প্ৰেমে বতাহ মিঠা আৰু আনন্দৰে ভৰাই তোলক। ঈদ মুবাৰক, মোৰ মিঠা সুগন্ধি! 🍬💖

 

🎁 উপহাৰ বিনিময় কৰাৰ লগে লগে আহকচোন মৰম, আনুগত্য, আৰু অন্তহীন ভক্তিৰ প্ৰতিশ্ৰুতিও বিনিময় কৰোঁ। মোৰ প্ৰতিশ্ৰুতি ৰক্ষাকাৰী ঈদ মুবাৰক! 💞🌟

 

🌻 মোৰ মৰম, এই ঈদ তোমাৰ হাঁহিৰ দৰে সুন্দৰ আৰু উজ্জ্বল হওক, সুখ আৰু মৰমেৰে মোৰ পৃথিৱীখন পোহৰাই তোলক। ঈদ মুবাৰক, মোৰ উজ্জ্বল ৰশ্মি! 💖🌟

 

🌈 আহকচোন ঈদৰ ৰংবোৰ, মোৰ প্ৰেম, আমাৰ জীৱনটোক সুখ, হাঁহি, আৰু অন্তহীন মৰমেৰে অংকন কৰি উদযাপন কৰো। মোৰ মৰমৰ শিল্পী ঈদ মুবাৰক! 🎨💞

 

🌙 ঈদৰ নিশা চন্দ্ৰই আকাশখন শোভা বঢ়াৰ দৰে, আহকচোন কাষেৰে আলিংগন কৰি আমাক একেলগে বান্ধি ৰখা প্ৰেমক লালন-পালন কৰোঁ। ঈদ মুবাৰক, মোৰ কাডল বাডী! 🌙💖

 
The short URL of the present article is: https://rainrays.com/c5ss

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Back to top button