Wishes in Assamese

Birthday greeting for husband in Assamese

‘স্বামীৰ বাবে জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা’ (Birthday greeting for husband in Assamese) য়ে তেওঁৰ প্ৰতি আপোনাৰ প্ৰেম আৰু কৃতজ্ঞতা দৃঢ় কৰাত অপৰিসীম তাৎপৰ্য বহন কৰে।

তেওঁৰ উপস্থিতিৰ বাবে কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ আৰু তেওঁৰ অস্তিত্ব উদযাপন কৰাৰ এক বিশেষ অনুষ্ঠান।

আন্তৰিক ‘স্বামীৰ বাবে জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা’ (Birthday greeting for husband in Assamese)ৰ জৰিয়তে আপুনি আপোনাৰ মৰমৰ গভীৰতা প্ৰকাশ কৰে আৰু আপুনি ভাগ কৰা বন্ধনক শক্তিশালী কৰে।

চিন্তাশীল বাৰ্তা বা ইংগিতেৰে তেওঁৰ জন্মদিন স্বীকাৰ কৰি আপুনি সুন্দৰ স্মৃতিৰ সৃষ্টি কৰে আৰু আপোনালোক দুয়োৰে মাজত আৱেগিক সংযোগক শক্তিশালী কৰে।

গতিকে, আন্তৰিক ‘স্বামীৰ বাবে জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা’ (Birthday greeting for husband in Assamese) পঠিয়াবলৈ আৰু তেওঁৰ দিনটোক সঁচাকৈয়ে স্মৰণীয় কৰি তোলাৰ সুযোগটো এৰি নিদিব।

Birthday greeting for husband in Assamese - অসমীয়াত স্বামীৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা

Birthday greeting for husband in Assamese – স্বামীৰ বাবে জন্মদিনৰ শুভেচ্ছাৰ তালিকা

Avoid running websites in Mozilla browser. To share messages on Facebook and LinkedIn, first copy the box contents from the copy icon. Next, click on the Facebook and LinkedIn icon and paste it into the Facebook and LinkedIn Message Box.  

🌈 আমি সকলোৱে মিলি প্ৰতিটো বাধা অতিক্ৰম কৰি প্ৰেম, হাঁহি আৰু চিৰস্থায়ী স্মৃতিৰে ভৰা এক জীৱন সৃষ্টি কৰিম। শুভকামনা থাকিল মোৰ মৰমৰ স্বামী! 🥳🌟🍾

 

🌟 মোৰ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! তোমাৰ মৰমে মোৰ হৃদয়খন প্ৰতিদিনে কৃতজ্ঞতা আৰু প্ৰশংসাৰে ভৰাই তোলে। ইয়াত আৰু বহুতো সুন্দৰ স্মৃতি একেলগে! 🎈🎂💖

 

💖 আপোনাৰ বিশেষ দিনটোত আমি শ্বেয়াৰ কৰা সকলো সুন্দৰ স্মৃতিৰ প্ৰতি মোৰ গভীৰ মৰম আৰু কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ কৰিব বিচাৰিছো। জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল মোৰ মৰমৰ স্বামী! ইয়াত একেলগে আৰু অধিক স্মৰণীয় মুহূৰ্ত সৃষ্টি কৰাৰ সুযোগ। 🌹🎈🎁

 

🎈 মোৰ জীৱনৰ প্ৰেমৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ উপস্থিতিয়ে মোৰ পৃথিৱীখন ৰোমাঞ্চ আৰু আবেগেৰে ভৰাই তোলে, আৰু আমি শ্বেয়াৰ কৰা প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ বাবে মই কৃতজ্ঞ। ইয়াত আজীৱন প্ৰেম আৰু দুঃসাহসিক অভিযান! 🎁🎊

 

💑 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ মৰম আৰু ভক্তিয়ে মোক প্ৰতিদিনে অনুপ্ৰাণিত কৰে, আৰু আপোনাক মোৰ কাষত থকাৰ বাবে মই অত্যন্ত কৃতজ্ঞ। ইয়াত আৰু বহু বছৰৰ প্ৰেম, হাঁহি আৰু ৰোমাঞ্চ! 💖🌟🎂

 

🌹 পৃথিৱীৰ আটাইতকৈ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনালোকৰ দয়া, শক্তি আৰু অদম্য সমৰ্থনে মোক কেতিয়াও আচৰিত কৰাটো বন্ধ নকৰে। ইয়াত অন্তহীন মৰম আৰু সুখেৰে ভৰা ভৱিষ্যত! 💫🎈💋

 

💖 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ তেওঁৰ বিশেষ দিনটোত মই আপোনাক প্ৰশংসা আৰু শলাগ ল'ব বিচাৰিছো। আপোনাৰ আবেগ, দৃঢ়তা আৰু মনোমোহাতাই মোৰ পৃথিৱীখন প্ৰতিদিনে উজ্জ্বল কৰি তোলে। ইয়াত আপোনাৰ সুযোগ আছে আপোনাক আৰু আপুনি যিখিনি সেই সকলোবোৰ উদযাপন কৰাৰ! 🎁🌟💐

 

🎂 মোৰ জীৱন সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! মোৰ জীৱনত তোমাৰ মৰম আৰু উপস্থিতি মোৰ বাবে বিচৰা আটাইতকৈ ডাঙৰ উপহাৰ। ইয়াত বহু বছৰৰ হাঁহি, সুখ আৰু অবিস্মৰণীয় মুহূৰ্ত একেলগে। 🌸🎈🥳

 

💑 মোৰ জীৱন আৰু প্ৰেমৰ সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! তোমাৰ মৰমে মোৰ হৃদয়খন উষ্ণতা আৰু সুখেৰে ভৰাই তোলে, আৰু আমি ভাগ কৰা প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ বাবে মই কৃতজ্ঞ। অন্তহীন মৰম আৰু সুন্দৰ স্মৃতিৰে ভৰা ভৱিষ্যতলৈ। 🌹🎁🎈

 

🎊 মোৰ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনালোকৰ শক্তি, দয়া আৰু অটল সমৰ্থন মোৰ বাবে বহুত গুৰুত্বপূৰ্ণ। প্ৰেম, হাঁহি আৰু অবিস্মৰণীয় স্মৃতিৰে ভৰা দিন। 💖🎁🎂

 

💫 আপোনাৰ বিশেষ দিনটোত মোৰ মৰমৰ স্বামী, আপোনাৰ প্ৰতি মোৰ গভীৰ মৰম আৰু কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ কৰিব বিচাৰিছো। আমি একেলগে গঢ়ি তোলা সকলো সুন্দৰ স্মৃতিৰ বাবে ধন্যবাদ, আৰু বহুতো আহিব। জন্মদিনৰ ওলগ জনালোঁ! 🌟🎈🌸

 

🎈 মোৰ জীৱনটোক মৰম আৰু হাঁহিৰে ভৰাই তোলা ব্যক্তিজনৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ উপস্থিতি এটা উপহাৰ, আৰু আমি একেলগে কটোৱা প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ বাবে মই কৃতজ্ঞ। আজি আৰু সদায় আপোনালোকক উদযাপন কৰিবলৈ এইয়া। 💖🎂🎊

 

🌹 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনালোকৰ মৰম আৰু সমৰ্থন মোৰ বাবে সকলো, আৰু মই আপোনাক মোৰ জীৱনত পাই অতিশয় কৃতজ্ঞ। ইয়াত আৰু এটা বছৰ প্ৰেম, হাঁহি আৰু সুন্দৰ স্মৃতি। 🎁🎁🎈

 

💑 জীৱন আৰু মৰমৰ সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ মৰম আৰু ভক্তিই মোক প্ৰতিদিনে অনুপ্ৰাণিত কৰে, আৰু আপোনাক মোৰ কাষত থকাৰ বাবে মই অতিশয় কৃতজ্ঞ। ইয়াত আপোনাক আৰু আপুনি যি আচৰিত ব্যক্তিজনক উদযাপন কৰা হৈছে। 🎁🌟🎂

 

💖 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! মোৰ জীৱনত তোমাৰ মৰম আৰু উপস্থিতিয়ে মোক চিৰন্তন আনন্দ আৰু সুখ দিয়ে। আজি আৰু প্ৰতিদিনে আপোনালোকক উদযাপন কৰিবলৈ ইয়াত। 🌸🎈💋

 

🎈 মোৰ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! তোমাৰ মৰমে মোৰ হৃদয়খন প্ৰতিদিনে কৃতজ্ঞতা আৰু প্ৰশংসাৰে ভৰাই তোলে। ইয়াত আৰু বহুতো সুন্দৰ স্মৃতি একেলগে! 💖🌹🎂

 

🎂 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনালোকৰ মৰম আৰু সমৰ্থন মোৰ বাবে সকলো, আৰু মই আপোনাক মোৰ জীৱনত পাই অতিশয় কৃতজ্ঞ। ইয়াত আৰু এটা বছৰ প্ৰেম, হাঁহি আৰু সুন্দৰ স্মৃতি। 🌸🌸🎈

 

💑 মোৰ জীৱনৰ প্ৰেমৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ উপস্থিতিয়ে মোৰ পৃথিৱীখন ৰোমাঞ্চ আৰু আবেগেৰে ভৰাই তোলে, আৰু আমি শ্বেয়াৰ কৰা প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ বাবে মই কৃতজ্ঞ। ইয়াত আজীৱন প্ৰেম আৰু দুঃসাহসিক অভিযান! 💖🌟🎂

 

🎊 পৃথিৱীৰ আটাইতকৈ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনালোকৰ দয়া, শক্তি আৰু অদম্য সমৰ্থনে মোক কেতিয়াও আচৰিত কৰাটো বন্ধ নকৰে। ইয়াত অন্তহীন মৰম আৰু সুখেৰে ভৰা ভৱিষ্যত! 💫🎈💋

 

💖 মোৰ জীৱন সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! মোৰ জীৱনত তোমাৰ মৰম আৰু উপস্থিতি মোৰ বাবে বিচৰা আটাইতকৈ ডাঙৰ উপহাৰ। ইয়াত বহু বছৰৰ হাঁহি, সুখ আৰু অবিস্মৰণীয় মুহূৰ্ত একেলগে। 🌹🎁🎂

 

💑 মোৰ জীৱন আৰু প্ৰেমৰ সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! তোমাৰ মৰমে মোৰ হৃদয়খন উষ্ণতা আৰু সুখেৰে ভৰাই তোলে, আৰু আমি ভাগ কৰা প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ বাবে মই কৃতজ্ঞ। অন্তহীন মৰম আৰু সুন্দৰ স্মৃতিৰে ভৰা ভৱিষ্যতলৈ। 🔥🎈

 

🎈 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ বন্ধুত্ব আৰু অংশীদাৰিত্বই মোৰ বাবে সকলো বুজায়। ইয়াত আৰু বহুতো দুঃসাহসিক অভিযান আৰু ৰোমাঞ্চকৰ মুহূৰ্ত একেলগে! 🌟🎂💖

 

💑 মোৰ জীৱন আৰু প্ৰেমৰ সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! এই সমগ্ৰ সময়ছোৱাত আপোনালোকৰ আৰাম আৰু সমৰ্থন মোৰ ঢাল হৈ আহিছে। ইয়াত বহু বছৰৰ মৰম আৰু সুখ একেলগে! 🎁🎈

 

🎈 মোৰ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ দুঃসাহসিক মনোভাৱ আৰু জীৱনৰ প্ৰতি থকা উৎসাহে আমাৰ জীৱনলৈ বহুত সুখ কঢ়িয়াই আনে। ইয়াত একেলগে নতুন দিগন্ত অন্বেষণ কৰাৰ সুযোগ! 🌍🎁🎊

 

💖 মোৰ মৰমৰ স্বামীৰ বিশেষ দিনটোত আমাৰ অনন্য অংশীদাৰিত্বৰ প্ৰতি গভীৰ মৰম আৰু কৃতজ্ঞতা প্ৰকাশ কৰিব বিচাৰিছো। ইয়াত আৰু বহুতো শ্বেয়াৰ কৰা সপোন আৰু দুঃসাহসিক অভিযান! 💫🎈💋

 

🌹 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনালোকৰ সমৰ্থন আৰু উৎসাহে মোক মোৰ কঠিন সময়ৰ মাজেৰে উন্নীত কৰিছে। ইয়াত আৰাম আৰু সুখেৰে ভৰা ভৱিষ্যত এটা। 🎂🌟

 

🎈 পৃথিৱীৰ আটাইতকৈ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ বন্ধুত্বই আমাৰ প্ৰেমৰ ভেটি আৰু আপোনাৰ লগত কটোৱা প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ বাবে মই কৃতজ্ঞ। ইয়াত আৰু বহু বছৰৰ হাঁহি আৰু সুখ! 💑🎁🎈

 

💫 আপোনাৰ বিশেষ দিনটোত আমি ভাগ কৰা অনন্য বন্ধনক উদযাপন কৰিব বিচাৰিছো। জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল মোৰ মৰমৰ স্বামী! ইয়াত জীৱনজোৰা দুঃসাহসিক অভিযান আৰু একেলগে অবিস্মৰণীয় মুহূৰ্ত। 🌟🎂🎊

 

🎂 মোৰ সাহসী স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ উত্তেজনা আৰু নতুন অভিজ্ঞতাৰ পিয়াহে আমাৰ জীৱনটোক উত্তেজনাপূৰ্ণ কৰি ৰাখে। ইয়াত একেলগে আৰু বহুতো ৰোমাঞ্চকৰ দুঃসাহসিক অভিযান! 🌟🎈💖

 

💖 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ অটল সমৰ্থন আৰু আৰামদায়ক উপস্থিতিয়ে প্ৰতিটো দিনক উজ্জ্বল কৰি তোলে। ইয়াত প্ৰেম, হাঁহি আৰু অন্তহীন সুখেৰে ভৰা ভৱিষ্যত। 🌹💑🎊

 

🎈 মোৰ জীৱনৰ প্ৰেমৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ বন্ধুত্ব আৰু অংশীদাৰিত্বই মোৰ বাবে সকলো বুজায়। ইয়াত শ্বেয়াৰ কৰা সপোন আৰু ৰোমাঞ্চকৰ দুঃসাহসিক অভিযানেৰে ভৰা ভৱিষ্যত! 💫🎂🎈

 

💑 মোৰ অপৰাধৰ সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনালোকৰ আৰাম আৰু সহায় জীৱনৰ ধুমুহাৰ মাজেৰে মোৰ লংঘন হৈ আহিছে। ইয়াত বহু বছৰৰ একেলগে মৰম আৰু হাঁহি! 🌸🌸🎈

 

🎈 মোৰ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ দুঃসাহসিক মনোভাৱ আৰু জীৱনৰ প্ৰতি থকা আগ্ৰহে আমাৰ দিনবোৰ উত্তেজনাৰে ভৰাই তোলে। ইয়াত আপোনাৰ একেলগে নতুন যাত্ৰা আৰম্ভ কৰাৰ সুযোগ! 🌍🎁🎊

 

💖 আপোনাৰ বিশেষ দিনটোত আমাৰ অনন্য বন্ধনক উদযাপন কৰিব বিচাৰিছো। জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল মোৰ মৰমৰ স্বামী! ইয়াত আজীৱন ভাগ কৰা দুঃসাহসিক অভিযান আৰু অবিস্মৰণীয় স্মৃতি। 🌟🎂🎈

 

🌹 দুঃসাহসিক কৰ্মত মোৰ সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ আৰাম আৰু সমৰ্থনে প্ৰতিটো প্ৰত্যাহ্বানৰ সন্মুখীন হোৱাটো সহজ কৰি তোলে। ইয়াত মৰম আৰু সুখেৰে ভৰা ভৱিষ্যত। 🌸🌸🎈

 

🎈 মোৰ সাহসী স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ বন্ধুত্ব আৰু অংশীদাৰিত্ব মোৰ বাবে বহুত বুজায়। ইয়াত আৰু বহুতো ৰোমাঞ্চকৰ কাহিনী একেলগে! 💑🌟🎂

 

💫 মোৰ জীৱনৰ প্ৰেমক, জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ অটল সমৰ্থন আৰু আৰামদায়ক উপস্থিতিয়ে প্ৰতিটো দিনক উজ্জ্বল কৰি তোলে। ইয়াত প্ৰেম, হাঁহি আৰু অন্তহীন সুখেৰে ভৰা ভৱিষ্যত। 🌹🌸🎊

 

🎁 মোৰ অপৰাধৰ সংগীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনাৰ দুঃসাহসিক মনোভাৱ আৰু জীৱনৰ প্ৰতি থকা উৎসাহে আমাৰ যাত্ৰাক ৰোমাঞ্চকৰ কৰি ৰাখে। ইয়াত একেলগে আৰু বহুতো ৰোমাঞ্চকৰ দুঃসাহসিক অভিযান! 🌍🎈💖

 

🎂 মোৰ আচৰিত স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! এই সকলোবোৰৰ সময়ছোৱাত আপোনালোকৰ আৰাম আৰু সমৰ্থন মোৰ শক্তি হৈ আহিছে। ইয়াত প্ৰেম, হাঁহি আৰু অন্তহীন সুখেৰে ভৰা ভৱিষ্যত। 💑🎈🎈

 

💖 আপোনাৰ বিশেষ দিনটোত আমাৰ অনন্য বন্ধনক উদযাপন কৰিব বিচাৰিছো। জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল মোৰ মৰমৰ স্বামী! ইয়াত আজীৱন বন্ধুত্ব, অংশীদাৰিত্ব আৰু ভাগ কৰা সপোনলৈ। 🌟🎂🎈

 

🌟 মোৰ মৰমৰ স্বামীলৈ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! আপোনালোকৰ অবিৰত সমৰ্থন আৰু অদম্য প্ৰেমে মোক অসীম কৃতজ্ঞতা আৰু প্ৰশংসাৰে ভৰাই তোলে। ইয়াত আৰু বহুতো সুন্দৰ মুহূৰ্ত একেলগে। 🎈🎂💖

 

🌹মৰমৰ স্বামীৰ আদৰৰ স্মৃতি আৰু শ্বেয়াৰ কৰা মুহূৰ্তেৰে ভৰা জন্মদিনৰ আন্তৰিক শুভেচ্ছা জনালোঁ। আপোনাৰ সৈতে প্ৰতিটো দিনেই এক বহুমূলীয়া উপহাৰ, আৰু আমি একেলগে অনুভৱ কৰা প্ৰতিটো হাঁহি, প্ৰতিটো আলিংগন, আৰু প্ৰতিটো দুঃসাহসিক অভিযানৰ বাবে মই কৃতজ্ঞ। 🎈🎁🌸

 

💞 আপোনাৰ বিশেষ দিনটোত মোৰ মৰমৰ স্বামী, আপোনাৰ প্ৰতি মোৰ গভীৰ মৰম আৰু ৰোমাঞ্চ প্ৰকাশ কৰিব বিচাৰিছো। তুমি তোমাৰ মধুৰ ইংগিত আৰু মৰমৰ কথাৰে মোৰ হৃদয়খনক এটা স্পন্দন এৰি দিয়ে। ইয়াত আজীৱন মৰম আৰু আবেগ। 💝💋🥂

 

🌺 অতি বিস্ময়কৰ স্বামীলৈ আপোনাৰ শক্তি, বুদ্ধিমত্তা আৰু দয়াই আপোনাৰ চৌপাশৰ সকলোৰে পৰা প্ৰশংসা আৰু প্ৰশংসা জগাই তোলাত কেতিয়াও ব্যৰ্থ নহয়। মোৰ বৰ ভাগ্য ভাল যে তোমাক মোৰ বুলি কওঁ। জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল মোৰ প্ৰেম! 🎊🎶🌸

 

🌈 আমি আপোনাৰ জীৱনৰ আন এটা বছৰ উদযাপন কৰাৰ সময়ত আপোনাৰ ভৱিষ্যতৰ বাবে সুখ আৰু সফলতাৰ বাহিৰে আন একো কামনা নকৰো। আমি সকলোৱে মিলি প্ৰতিটো বাধা অতিক্ৰম কৰি প্ৰেম, হাঁহি আৰু চিৰস্থায়ী স্মৃতিৰে ভৰা এক জীৱন সৃষ্টি কৰিম। আমাৰ বাবে শুভকামনা থাকিল, মোৰ মৰমৰ স্বামী! 🥳🌟🍾

 

🎈 মোৰ প্ৰিয় বন্ধু আৰু মৰমৰ জন্মদিনৰ শুভেচ্ছা থাকিল! বছৰ বছৰ ধৰি আমাৰ বন্ধুত্ব আৰু অংশীদাৰিত্ব অধিক শক্তিশালী হৈ আহিছে, আৰু আপোনালোকৰ সৈতে কটোৱা প্ৰতিটো মুহূৰ্তৰ বাবে মই কৃতজ্ঞ। ইয়াত অধিক দুঃসাহসিক অভিযান আৰু ভাগ কৰা সপোন একেলগে। 🎂👫

 
The short URL of the present article is: https://rainrays.com/wf/zwfq

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Back to top button