Wishes in Assamese

Eid wishes for family and friends in Assamese

‘পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ বাবে ঈদৰ কামনা’ (Eid wishes for family and friends in Assamese)-এ কেৱল উদযাপনৰ প্ৰকাশক অতিক্ৰম কৰি গভীৰ তাৎপৰ্য্য বহন কৰে।

ঈদৰ সাৰমৰ্মক সংজ্ঞায়িত কৰা প্ৰেম, ঐক্য আৰু একেলগে থকাৰ বান্ধোনৰ প্ৰতীক।

আন্তৰিকতাৰে ‘পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ বাবে ঈদৰ শুভেচ্ছা’ (Eid wishes for family and friends in Assamese) ৰ কথা কোৱাত আমি আনন্দময় অনুষ্ঠানটো উদযাপন কৰাই নহয়, আমাৰ সম্পৰ্কৰ শক্তিও পুনৰ দৃঢ় কৰোঁ।


Eid wishes for family and friends in Assamese - অসমীয়াত পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ বাবে ঈদৰ শুভেচ্ছা

Eid wishes for family and friends in Assamese – পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ বাবে শ্ৰেষ্ঠ ঈদৰ শুভেচ্ছাৰ তালিকা

Avoid running websites in Mozilla browser. To share messages on Facebook and LinkedIn, first copy the box contents from the copy icon. Next, click on the Facebook and LinkedIn icon and paste it into the Facebook and LinkedIn Message Box.  

মোৰ মৰমৰ পৰিয়াললৈ ঈদ মুবাৰক! 🌙💖 এই বিশেষ দিনটোৰ পোহৰে আমাৰ হৃদয় মৰম আৰু সুখেৰে ভৰাই তোলক।

 

🌙💖 ঈদ মুবাৰক হো, মেৰে প্যাৰে পৰিৱৰ আৰু দস্তো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা খুছিয়ান আৰু চুকুন বানি ৰহে। 🌟🙏🏼😊💖

 

🕌🌟 চান্দ ৰাত মুবাৰক! দিল সে দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন আচ্চি সেহাত আৰু খুছিয়ন কি বাহাৰ দে আৰু তুমহাৰী হৰ খোৱাহিছ পুৰি হো। ঈদ মুবাৰক। 💕🌙🌟🕌💖

 

🌙💐 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক! দুয়া হায় কি তুমহাৰা হৰ দিন খুছিয়ন সে ভৰা হো আৰু তুমহাৰী মুস্কুৰাহাট হামেছা চালামত ৰহে। 💖🙏🏼🌟💐🌙

 

🕋🌙 ঈদ মুবাৰক মেৰে প্যাৰে দস্তো আৰু পাৰিভাৰ কো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা তাৰাক্কি আৰু খুছিয়ান বানি ৰাহেইন। 💖🌟🕌🌙💕

 

🌙💫 চান্দ ৰাত মুবাৰক! আল্লাহ সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হৰ পাল খুছি ঔৰ পিয়াৰ কা নূৰ চামকে আৰু হৰ মুছকিল আছান হো। 💖🙏🏼🌙💫🌟

 

🕌🌙 ঈদ মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী হৰ খোৱাহিছ পুৰি হো আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা পিয়াৰ আৰু খুছিয়ান বানি ৰাহেইন। 💖🌟🌙🕌💕

 

🌙💖 চান্দ ৰাত মুবাৰক! দিল সে দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন আচ্চি সেহাত, লাম্বি উমাৰ ঔৰ হামেছা কি খুছিয়ান দে। ঈদ মুবাৰক। 🌟🙏🏼😊💖🌙

 

🕋🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! দুআ হায় কি আল্লাহ তুমহাৰী হৰ মুছকিল কো দুৱাৰ কৰে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো খুছিয়ন সে ভৰ দে। 💖🌟🕌🌙💕

 

🌙💐 চান্দ ৰাত মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা পিয়াৰ আৰু চুকুন বানা ৰহে আৰু হৰ দিন নয় খুছিয়ান লায়ে। 💖🙏🏼🌙💐🌟

 

🕌🌙 ঈদ মুবাৰক মেৰে প্যাৰে পৰিৱৰ আৰু দস্তো কো! দিল সে দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন হামেছা আচ্চি সেহাত আৰু খুছিয়ান দে। 💖🌟🕌🌙💕

 

🌙💫 চান্দ ৰাত মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী হৰ খোৱাহিছ পুৰি হো আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী হামেছা খুছিয়ন সে ভৰি ৰাহে। 💖🙏🏼🌙💫🌟

 

🕋🌙 ঈদ মুবাৰক! দিল সে দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন হামেছা আচ্চি সেহাত দে ঔৰ তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হৰ কদম পাৰ কামিয়াবি মাইল। 💖🌟🕌🌙💕

 

🌙💖 চান্দ ৰাত মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী হৰ দুয়া কুবুল হো আৰু তুমহাৰী মুছকুৰাহাট হামেছা চালামত ৰাহে। 💖🙏🏼🌙💫🌟

 

🕌🌙 ঈদ মুবাৰক মেৰে প্যাৰে দস্তো আৰু পাৰিভাৰ কো! দিল সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দগী মেইন হামেছা পিয়াৰ ঔৰ খুছিয়ান বানি ৰহেইন। 💖🌟🕌🌙💕

 

🌙💐 চান্দ ৰাত মুবাৰক! আল্লাহ সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী হৰ খুছি আদুৰি না ৰহে ঔৰ তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা নূৰ চামকে। 💖🙏🏼🌙💐🌟

 

🕋🌙 ঈদ মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা পিয়াৰ আৰু সমৃদ্ধি বানি ৰহে, আৰু তুম হামেছা খুছ ৰহো। 💖🌟🕌🌙💕

 

🌙💖 চান্দ ৰাত মুবাৰক! দিল সে দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন হামেছা আপনি হিফাজাত মেইন ৰাখে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো খুছিয়ন সে ভৰ দে। 💖🙏🏼🌙💫🌟

 

🕌🌙 ঈদ মুবাৰক মেৰে প্যাৰে দস্তো আৰু পাৰিভাৰ কো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা তাৰাক্কি আৰু চুকুন বানি ৰাহেইন। 💖🌟🕌🌙💕

 

🌙💐 চান্দ ৰাত মুবাৰক! দিল সে দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন হামেছা খুছ ৰাখে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো হৰ খুছি সে ভৰ দে। 💖🙏🏼🌙💐🌟

 

🕋🌙 ঈদ মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী হৰ দুয়া কুবুল হো আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা খুছিয়ান বানি ৰাহেইন। 💖🌟🕌🌙💕

 

🌙🕌 ঈদ মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দগী মেইন খুছিয়ান আৰু বৰকত হো, ঔৰ তুম হামেছা তণ্ডুৰস্ত আৰু খুছ ৰহো। 🌟🎉🎊🕌🌙

 

🕋🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! আল্লাহ তুমহেইন হৰ খুছি দে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো নাই উমীদন সে ভৰ দে। 🌟🎉🎊🌙🕋

 

🌟🌙 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুড়া তুমহেইন সেহাত, খুছি ঔৰ তাৰাক্কি দে। ঈদ মুবাৰক! 🕌🌟🎉🎊🌙

 

🌙🍽️ ঈদ কি খুছিয়ান লায়েইন, আৰু আল্লাহ কি ৰেহমত তুম্হাৰে ঘৰ মেইন হামেছা বানি ৰাহে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🍽️🌙

 

🕌🌙 ঈদ-উল-ফিতৰ কি ধেৰ ছাৰী মুবাৰকবাদ! আল্লাহ তুমহেইন আচ্চি সেহাত আৰু লম্বি জিন্দাগী আতা ফাৰ্মায়ে। 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🤲 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! আল্লাহ কি দুআওন সে তুমহাৰা হৰ দিন চমক উথে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী খুছিয়ন সে ভৰি ৰাহে। 🌟🎉🎊🤲🌙

 

🕋🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী হৰ মুছকিল আছান হো আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন বৰকত হো। 🌟🎉🎊🌙🕋

 

🌙🍬 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন হামেছা খুছ ৰাখে আৰু হৰ কদম পাৰ কামিয়াবি মাইল। 🌟🎉🎊🍬🌙

 

🕌🌙 ঈদ মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা চুকুন আৰু খুছিয়ান বানি ৰহেইন। 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🤲 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! আল্লাহ কি ৰেহমত সে তুমহাৰী জিন্দাগি ৰোশন ৰাহে আৰু হৰ দিন নয় খুছিয়ান লায়। 🌟🎉🎊🤲🌙

 

🕋🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন হৰ মকছাদ মেইন কামিয়াবি দে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী খুছিয়ন সে ভৰ দে। 🌟🎉🎊🌙🕋

 

🌙🍽️ চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন হামেছা আচ্চি সেহাত আৰু খুছিয়ান আতা ফাৰ্মায়ে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🍽️🌙

 

🕌🌙 ঈদ-উল-ফিতৰ কি ধেৰ ছাৰী মুবাৰকবাদ! আল্লাহ সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা বৰকত আৰু চুকুন বানি ৰাহে। 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🤲 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন হামেছা আপনি হিফাজাত মেই ৰাখে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো খুছিয়ান সে ভৰ দে। 🌟🎉🎊🤲🌙

 

🕋🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা খুছি ঔৰ তাৰাক্কা বানি ৰাহে। 🌟🎉🎊🌙🕋

 

🌙🍬 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! আল্লাহ কি ৰেহমত সে তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা নূৰ বানা ৰহে আৰু হৰ দিন খুছিয়ন সে ভৰ দে। 🌟🎉🎊🍬🌙

 

🕌🌙 ঈদ মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী হৰ খোৱাহিছ পুৰী হো আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা খুছিয়ান বানি ৰহেইন। 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🤲 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! আল্লাহ কি বৰকত সে তুমহাৰী জিন্দাগী হামেছা ৰোশন ৰাহে আৰু হৰ দিন খুছিয়ন সে ভৰা হো। 🌟🎉🎊🤲🌙

 

🕋🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা কামিয়াবি আৰু খুছিয়ান বানি ৰাহেইন। 🌟🎉🎊🌙🕋

 

🌙🍽️ চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! আল্লাহ কি ৰেহমত সে তুমহাৰী জিন্দাগি হামেছা মেথি আৰু খুছিয়ন সে ভৰি ৰাহে। ঈদ মুবাৰক। 🌟🎉🎊🍽️🌙

 

🌙🕌 এই ঈদত আল্লাহে আপোনালোকক প্ৰচুৰ সুখ আৰু সমৃদ্ধিৰ আশীৰ্বাদ কৰক। তুমহাৰী জিন্দগী মেইন বৰকত হো আৰু হৰ মুছকিল আসন হো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🕋🌙 ঈদ কা চান্দ সাৰা ঘাম ভূলা দে, আৰু তেৰে ঘৰ কি হৰ খুছিয়ান কো মেহকা দে। আল্লাহ তুমহেইন চেহাত আৰু তাৰাক্কি দে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🕋🌙

 

🌟🌙 পবিত্ৰ ৰমজান মাহৰ অন্ত পৰাৰ লগে লগে আল্লাহৰ ৰহমে আপোনাৰ জীৱন আনন্দ, শান্তি, সমৃদ্ধিৰে ভৰাই তোলক। ঈদ মুবাৰক! খুছ ৰহো, চালামত ৰহো, আৰু তৰাক্কি কৰো। 🕌🌟🎉🎊🌙

 

🌙🍽️ ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন হৰ খুছিয়ান আতা ফাৰ্মায়ে আৰু তুমহাৰী জিন্দগী কো ভৰ দে খুছিয়ন সে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🍽️🌙

 

🕌🌙 ঈদ-উল-ফিতৰ কি ধেৰ ছাৰী মুবাৰকবাদ! আল্লাহ সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন বৰকত হো আৰু তুম হামেছা খুছ ৰাহো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🤲 ইছ ঈদ পাৰ দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন হৰ খুছি দে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো মেথি বানা দে। ঈদ মুবাৰক হো! 🌟🎉🎊🤲🌙

 

🕌🌟 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! আল্লাহ তুমহেইন চেহাট, খুছি, আৰু কামিয়াবি দে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🍬 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দগী মেইন বৰকত হো আৰু হৰ মুছকিল আসন হো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🍬🌙

 

🕋🌙 ঈদ-উল-ফিতৰ কি বহুত বহুত মুবাৰকবাদ! আল্লাহ সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন খুছিয়ন কি বাৰিছ হো আৰু হৰ মুছকিল আছান হো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕋

 

🌙🤲 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন সেহাত আৰু তৰাক্কি দে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো মেথি বানা দে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🤲🌙

 

🕌🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দগী মেইন বৰকত হো আৰু হৰ মুছকিল আসন হো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🍬 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন হৰ খুছিয়ান আতা ফাৰ্মায়ে আৰু তুমহাৰী জিন্দগী কো খুছিয়ন সে ভৰ দে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🍬🌙

 

🕋🌙 ঈদ-উল-ফিতৰ কি ধেৰ ছাৰী মুবাৰকবাদ! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন তাৰাক্কি হো আৰু হৰ মুছকিল আছান হো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕋

 

🌙🤲 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন সেহাত, খুছি, আৰু কামিয়াবি দে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🤲🌙

 

🕌🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দগী মেইন বৰকত হো আৰু হৰ মুছকিল আসন হো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🍬 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন হৰ খুছিয়ান আতা ফাৰ্মায়ে আৰু তুমহাৰী জিন্দগী কো খুছিয়ন সে ভৰ দে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🍬🌙

 

🕋🌙 ঈদ-উল-ফিতৰ কি ধেৰ ছাৰী মুবাৰকবাদ! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন তাৰাক্কি হো আৰু হৰ মুছকিল আছান হো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕋

 

🌙🤲 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন সেহাত, খুছি, আৰু কামিয়াবি দে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🤲🌙

 

🕌🌙 ঈদ কা চান্দ মুবাৰক হো! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দগী মেইন বৰকত হো আৰু হৰ মুছকিল আসন হো। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🌙🕌

 

🌙🍬 চান্দ ৰাত মুবাৰক হো! খুদা তুমহেইন হৰ খুছিয়ান আতা ফাৰ্মায়ে আৰু তুমহাৰী জিন্দগী কো খুছিয়ন সে ভৰ দে। ঈদ মুবাৰক! 🌟🎉🎊🍬🌙

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা তুমহেইন সেহাত, খুছি, ঔৰ তৰক্কি দে। হামেছা খুছ ৰহো। 🌙🕌🌟😊🙏

 

ঈদ কি খুছিয়ান! আল্লাহ তুমহেইন সুকুন, সমৃদ্ধি আৰু প্যায়াৰ দে। হামেছা মুস্কুৰাও। 🕋🌙💫😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা তুমহাৰী হৰ দুয়া কুবুল কৰে আৰু জিন্দগী কো খুছিয়ন সে ভৰ দে। 🌙🍬🌟💖🙏

 

ঈদৰ শুভেচ্ছা থাকিল! দুআ হায় কি আল্লাহ তুমহেইন আচ্চি সেহাত, খুছি, আৰু কামিয়াবি দে। 🕌🌙💖😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা তুমহাৰী জিন্দগী কো নূৰ সে ভৰ দে আৰু হৰ দিন খুছিয়ন সে মেহকা দে। 🌙💐💫😊🙏

 

ঈদ কি খুছিয়ান! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী হামেছা মেথি আৰু খুছিয়ন সে ভৰি ৰাহে। 🕋🌙😊💫🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা তুমহেইন হামেছা খুছ ৰাখে আৰু হৰ মুছকিল কো আছান কৰে। 🌙💫💖😊🙏

 

ঈদৰ শুভেচ্ছা থাকিল! দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন পয়াৰ, চুকুন, আৰু কামিয়াবি দে। 🕌🌙💐😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দগী মেইন হামেছা খুছিয়ান বানি ৰহেইন। 🌙🍬🌟💖🙏

 

ঈদ কি বাহাৰ! আল্লাহ তুমহেইন হামেছা আছি সেহাত আৰু তাৰাক্কি দে। হামেছা মুস্কুৰাও। 🕋🌙💫😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা তুমহাৰী হৰ খোৱাহিছ কো পুৰা কৰে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো মেহকায়। 🌙💐🌟😊🙏

 

ঈদৰ শুভেচ্ছা থাকিল! দুয়া হায় কি আল্লাহ তুমহেইন হামেছা খুছ ৰাখে আৰু জিন্দাগী কো ভৰ দে খুছিয়ান। 🕌🌙💖😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা তুমহেইন হামেছা আছি সেহাত, খুছি, ঔৰ কামিয়াবি দে। হামেছা খুছ ৰহো। 🌙🍬🌟💫🙏

 

ঈদ কি খুছিয়ান! আল্লাহ সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী মেইন হামেছা পিয়াৰ ঔৰ চুকুন বানি ৰাহে। 🕋🌙😊💖🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা তুমহাৰী হৰ দুয়া কুবুল কৰে আৰু তুমহাৰী মুছকুৰাহাট হামেছা চালামত ৰাহে। 🌙💐💫😊🙏

 

ঈদৰ শুভেচ্ছা থাকিল! দুআ হায় কি আল্লাহ তুমহেইন হামেছা তাৰাক্কি আৰু খুছিয়ান দে। হামেছা মুস্কুৰাও। 🕌🌙🌟😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী হামেছা খুছিয়ন সে মেহকি ৰাহে। 🌙🍬💖😊🙏

 

ঈদ কি খুছিয়ান! আল্লাহ তুমহেইন হামেছা আছি সেহাত আৰু প্যায়াৰী জিন্দাগী দে। হামেছা খুছ ৰহো। 🕋🌙💫💖🙏

 

ঈদ মুবাৰক! দুআ হায় কি আল্লাহ তুমহেইন হামেছা খুছিয়ান আৰু কামিয়াবি দে। হামেছা মুস্কুৰাও। 🕌🌙🌟😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুছিয়ান ঔৰ প্যায়াৰ সে ভৰি হো তুমহাৰী জিন্দাগী। খুদা তুমহেইন হামেছা খুছ ৰাখে। 🌙🕌💖😊🙏

 

ঈদ কি বাহাৰ! পিয়াৰ ঔৰ মুস্কুৰাহাট সে ভৰ দে হৰ দিন। খুদা তুমহাৰী হৰ দুয়া কুবুল কৰে। 🕋🌙💫😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা সে দুয়া হায় কি তুমহাৰী জিন্দাগী হামেছা নূৰ সে ভৰি ৰহে। মুস্কুৰাও আৰু খুছ ৰহো। 🌙🍬🌟😊🙏

 

ঈদৰ শুভেচ্ছা থাকিল! দুআ হায় কি আল্লাহ তুমহেইন আচ্চি সেহাত, খুছি আৰু কামিয়াবি দে। হামেছা মুস্কুৰাও। 🕌🌙💖😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! পিয়াৰ ঔৰ খুছিয়ান সে ভৰ দে হৰ পাল। খুদা তুমহাৰী হৰ খোৱাহিছ কো পুৰা কৰে। 🌙💐💫😊🙏

 

ঈদ কি খুছিয়ান! আল্লাহ তুমহেইন হামেছা আছি সেহাত আৰু খুছিয়ান দে। হামেছা খুছ ৰহো। 🕋🌙🌟💖🙏

 

ঈদ মুবাৰক! দুআ হায় কি আল্লাহ তুমহেইন তাৰক্কি আৰু খুছিয়ান দে। হামেছা মুস্কুৰাও আৰু খুছ ৰহো। 🌙🍬💫😊🙏

 

ঈদ মুবাৰক! খুদা তুমহাৰী হৰ দুয়া কুবুল কৰে আৰু তুমহাৰী জিন্দাগী কো মেহকায়। মুস্কুৰাও হামেছা। 🌙💐🌟😊🙏

 

ঈদ কি বাহাৰ! পিয়াৰ আৰু খুছিয়ান সে ভৰা ৰাহে হৰ দিন। খুদা তুমহেইন হামেছা খুছ ৰাখে। 🕋🌙💫💖🙏

 

এই কামনাবোৰে আপোনজনৰ সৈতে ভাগ কৰা লালন-পালন কৰা মুহূৰ্তবোৰৰ সোঁৱৰণী হিচাপে কাম কৰে, নিজৰ বুলি ভবাৰ ভাৱ আৰু উষ্ণতাৰ পোষকতা কৰে।

‘পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ বাবে ঈদৰ শুভেচ্ছা’ (Eid wishes for family and friends in Assamese) আশাৰ ৰেখা হিচাপে কাম কৰে, আমি এই বিশেষ দিনটোক স্মৰণ কৰিবলৈ একত্ৰিত হোৱাৰ সময়ত সুখ আৰু ইতিবাচকতা বিয়পাই দিয়ে।

ঈদে প্ৰদান কৰা প্ৰেম আৰু সহানুভূতিৰ শিক্ষাক প্ৰতিফলিত কৰি উদাৰতা আৰু মমতাৰ মনোভাৱক ইয়াত সামৰি লোৱা হৈছে।

এইদৰে ‘পৰিয়াল আৰু বন্ধু-বান্ধৱীৰ বাবে ঈদৰ কামনা’ (Eid wishes for family and friends in Assamese) ৰ আদান-প্ৰদানৰ জৰিয়তে আমি আমাক বান্ধি ৰখা বন্ধনবোৰক শক্তিশালী কৰি তোলোঁ, আমাৰ জীৱনটোক প্ৰেম, আনন্দ আৰু গভীৰ অৰ্থৰে সমৃদ্ধ কৰোঁ। 

The short URL of the present article is: https://rainrays.com/wf/r6ts

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Back to top button